logo firmy

O nas

Poznaj nas bliżej.


Na rynku transportowym zaistnieliśmy oficjalnie w 1992 roku. Od samego początku jesteśmy firmą rodzinną. Pomimo iż przez tyle lat wiele zmieniło się zarówno wewnątrz firmy jak i w jej otoczeniu, niezmiennie dbamy o to byśmy mogli być dumni z jej rodzinnego charakteru.

Jesteśmy dobrze zorganizowanym, zgranym i doświadczonym zespołem. Zależy nam na utrzymywaniu z naszymi partnerami dobrych relacji, opierających się na zaufaniu. Wierzymy, że tylko partnerskie i satysfakcjonujące obie strony warunki współpracy są stworzyć trwałą biznesową więź. Szczycimy się, że niektórzy z naszych klientów stale współpracują z nami już od wielu lat.

Wyznajemy zasadę zrównoważonego rozwoju. Stale monitorujemy procesy w naszej firmie i skutecznie nimi zarządzamy (w czym pomaga nam certyfikowany przez BVC system zarządzania jakością ISO 9001:2015), sprawiając że z każdym dniem stajemy się lepsi. Jednym z ważnych elementów rozwoju naszej firmy są nowe technologie. Aktywnie poszukujemy rozwiązań, które sprawią że będziemy w stanie dostarczyć naszym partnerom najlepsze i najodpowiedniejsze rozwiązania dostosowane do ich potrzeb.

Przykładamy ogromną wagę do dbałości o środowisko naturalne. Inwestujemy w nowe technologie i zdobywamy wiedzę by zminimalizować lub zupełnie wyeliminować negatywny wpływ naszej firmy.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Toruniu - jednym z najpiękniejszych miast Polski, słynącym z gotyckich zabytków, pierników i oczywiście Mikołaja Kopernika.

Strona główna
O nas
Oferta
Kontakt

Nasza firma wdrożyła i utrzymuje System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 certyfikowany przez Bureau Veritas Certification.


Wszelkie prawa zastrzeżone /// Przedsiębiorstwo ATA Anna Szekalska-Hejnowicz